třída X

Školní výlet třídy X. do ZOO na webtřída X

Výlet na farmu WENET

10.6. jsme podnikly společný výlet do Broumova na farmu Wenet. Počasí nám přálo a zvířata byla přímo nenasytná. Na závěr jsme opekli špekáčky. Při odjezdu domu nás trošku zastrašila bouřka, ale štěstí bylo na naší straně.

menší 2menší 5

Čarodějnice v Maternici

Pálení čarodějnic se i nám v Hronově vydařilo. Jen jsme si museli k tomu ohni dojít. A to do Maternice na konci obce Zbečník. Pro nízký počet všech ( a to počítám i čarodějnice) :-D ,  jsme ani my neporušili vládní nařízení.  A ušetřeni nebyly ani špekáčci :-D foto

Čarodějnice

IMG 20210430 105749 HDRPo velkém půstu školních akcí se děti velmi těšily na "školní čarodějnice". Uskutečnily se ve poslední čtvrtek a pátek měsice dubna a postupně se na školní zahradě vystřídaly malé skupinky dětí tak, aby i čarodějnice dodržely všechna vládní nařízení a jejich slet neporušil aktuální předpisy. Kromě tradičních špekáčků na ohni, nechyběly ani hry a soutěže na školním hřišti. Radost v očích dětí byla velká. Konečně zažít něco, co dříve do běžných životů patřilo automaticky. Snad už to bude napořád.

IMG 20210413 081211 1

Jste zde: Domů